DUYURULAR

 • Cakes&Bakes’in özel çaylarıyla lezzet zamanı

  13.03.2017

  BTA’nın sevilen markalarından Cakes&Bakes, sizi bir çay molasıyla günlük hayatın koşturmacasından ve stresinden uzaklaşmaya çağırıyor. Cakes&Bakes, tüm misafirlerine Asia Chai Art’ın harmanladığı dünyanın en özel çaylarını ikram ediyor. Günün belki de en keyifli anlarından biri yeni demlenmiş, lezzetli bir çayı yudumladığımız zamanlardır. Kısacık bir çay molasında yoğunluktan ve günlük hayatın stresinden bir nebze uzaklaşıp rahatlayıp dinlenirsiniz. Bu anların değerini bilen Cakes&Bakes, tüm misafirlerini Asia Chai Art’ın hazırladığı farklı lezzetlerdeki özel çaylarla keyifli bir ritüele davet ediyor. Cakes&Bakes, misafirlerine 10 farklı çay çeşidi sunuyor. Çiçeksi kokuları ve yumuşak içimleriyle yeşil çaylar, yorgunluğunuzu atmanıza yardımcı olurken yemeklerle de mükemmel bir uyum sağlıyor. Yüksek antioksidanlar içeren Oolong çay çeşitleri kuru meyve tadıyla enerjinizi tazelerken yaydığı tatlı kokularla ruhunuzu dinlendiriyor. Rooibos çayları yumuşak içimiyle çay saatlerine keyif katıyor. Ömrü uzatan çay olarak da anılan beyaz çay çeşitleri ise hafif ve son derece lezzetli… Sütle muhteşem bir uyum sağlayan C&B Özel Kış Çayı ise tarçın, karanfil, zencefil, anason, kakule, karabiber ve rooibos karışımıyla sıra dışı bir tada sahip. İsteyen misafirler Cakes&Bakes sunduğu bu lezzetli çayların keyfini evde de sürdürebiliyor. Asia Chai Art çayları, Cakes&Bakes’e özel tasarlanmış 50 gramlık ahşap kutularında satışa sunuluyor.

  Detay
 • Ramazan’ın tadı Cakes&Bakes’te çıkacak

  10.05.2017

  BTA’nın sevilen markalarından Cakes&Bakes, hurma ile cheesecake’i buluşturarak eşsiz bir lezzete imza attı. Ramazan ayı boyunca cheesecake’in bambaşka bir halini deneyimleme fırsatı sunan Cakes&Bakes’lerde, iftar sonrası çay saatlerinizi keyfe dönüştürebilirsiniz. Sıcacık kahveleri ve farklı lezzetleriyle keyifli molaların adresi Cakes&Bakes, Ramazan ayı için çok özel bir lezzet sunuyor: Hurmalı cheesecake… Cakes&Bakes şeflerinin maharetli ellerinden çıkan ve Ramazan’ın olmazsa olmazı hurmayı cheesecake ile buluşturan bu lezzet, iftar sonrası çay saatlerine keyif katıyor. Hurmalı cheesecake’i Ramazan ayı boyunca tüm Cakes&Bakes’lerde tadabilirsiniz. Cakes&Bakes Türkiye’de İstanbul Atatürk Havalimanı iç ve dış hatlar bölümünde, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, UNIQ İstanbul içinde yer alan Foods in the Woods, Yenikapı ve Bostancı İDO iskeleleri, Yenikapı-Bursa ve Yenikapı-Bandırma hatlarında sefer yapan hızlı feribotlarda, İstanbul Fenerbahçe ve Bostancı BP benzin istasyonlarında misafirlerini bekliyor. Cakes&Bakes, yurt dışında Zagreb, Tunus, Makedonya, Salalah ve Medine’de hizmet veriyor.

  Detay
 • Cakes&Bakes’den iyilik dolu lezzetler

  22.06.2017

  Cakes&Bakes, misafirlerinden aldığı güç ile Koruncuk Vakfına destek oluyor. Cakes&Bakes’lerde “Bu paketin içi iyilik dolu” mesajı ile satışa sunulan ürünlerden elde edilen gelirin bir kısmı, Koruncukların beslenme giderleri için bağışlanacak. Cakes&Bakes, korunma ihtiyacı olan çocukların sağlıklı bir ortamda yaşama, oyun ve eğlence olanaklarından yararlanma, bunun yanında çağdaş bir eğitim alma ve yeteneklerini geliştirme hakkı olduğu felsefesiyle hareket eden Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfını (Koruncuk Vakfı) destekleyen bir projeyi hayata geçirdi. “Bu paketin içi iyilik dolu” mesajını taşıyan 5 farklı ürünü satışa çıkaran Cakes&Bakes, misafirlerinin verdiği destek ile Koruncuk Vakfının faaliyetlerini sürdürmesine katkıda bulunacak. Kasa önlerinde satışının yapılacağı makaron, yaban mersinli kurabiye, Selanik gevreği, susamlı simit ve kepekli kırıkkıraktan elde edilen gelirlerin bir bölümü, korunmaya muhtaç yüzlerce çocuğa aile ortamı sunan ve çocukların yüzlerindeki içten gülümsemeyi sağlayan Koruncuk Vakfına bağışlanacak. BTA Pazarlama Müdürü Ayşe Yalçındağ “Koruncukköy Bolluca’da kalan çocukların geleceği için Koruncuk Vakfının büyük bir özveri ile yürüttüğü çalışmalara destek vermeyi, Cakes&Bakes markamız ile sürecin bir parçası olmayı hedefliyoruz. Misafirlerimiz, Türkiye’de yer alan 15 Cakes&Bakes noktasından “içi iyilikle dolu” farklı lezzetlerdeki atıştırmalık ürünlerimizden alarak, Koruncukların geleceğe daha güvenle bakmalarına katkıda bulunacak.” sözleri ile Cakes&Bakes’in böylesine önemli bir sosyal sorumluluk projesinde yer almasından duyduğu mutluluğu belirtti. “ Koruncuk Vakfı Genel Müdürü Ayşe Güveniş de BTA ile başlatılan bu anlamlı iş birliğinin ‘korunma ihtiyacında olan çocuklar’ konusuna dikkat çekme konusunda büyük fayda sağlayacağını, Koruncuk Vakfı olarak BTA ile gerçekleşen bu anlamlı bir projede yer almaktan büyük mutluluk duyduklarını belirtti.

  Detay

©2018 Cakes&Bakes. Tüm hakları saklıdır.